Nasze produkty
 
 
Marcinek Hajnowski

Marcinek hajnowski to produkt regionalny. Oryginalny, produkowany jedynie w naszym regionie Hajnówka. Jest to produkt bardzo pracochłonny i wymagający miejscowych produktów oraz cierpliwości w jego wykonaniu gdyż nawet ten o najmniejszej masie wagowej posiada ponad dwadzieścia bardzo cieniutkich placuszków ciasta produkowanego na bazie mąki i masła naturalnego

Charakteryzuje go niepowtarzalny smak prawdziwej śmietany hajnowskiej, która produkowana jest w naszej miejscowej mleczarni jedynie z mleka pochodzącego z rejonu puszczy białowieskiej.

Wielu naśladowców próbuje z miernym skutkiem podrobić nasz produkt, lecz marcinek hajnowski jest niepowtarzalny i nie podrobienia.

 
Mrowisko
Oferujemy także niepowtarzalny podlaski produkt o nazwie MROWISKO– jest to wyjątkowo wyglądający kopiec ułożony z cieniusieńkich płatków ciasta usmażonego w gorącym smalcu. Układanych misternie na siebie. Lepiszczem jest naturalny pszczeli miód / pochodzący również z pasiek naszego regionu / z niewielkim dodatkiem rodzynki. Prezentuje się pięknie na słodkich stołach weselnych jak i innych imprezach. Jest on podzielnym wyrobem z uwagi na wielką ilość listków ułożonych na siebie.
 
Sękacz podlaski
Kolejnym bardzo regionalnym podlaskim produktem jest SĘKACZ PODLASKI– produkowany on jest metodą tradycyjną ręczną. Głównym produktem jest żółtko jaj kurzych. Nie znajdziecie tam Państwo żadnych sztucznych dodatków jak polepszacze smaku, utwardzacze czy też miksu biszkoptowo- tłuczowego.
 
Tradycyjne chleby
Produkujemy, jako nieliczni w kraju chleby w/g bardzo tradycyjnych receptur naszych dziadów. Bez udziału drożdży. Baza naszych chlebków to naturalne kwasy żytnie, prowadzone przez kilkadziesiąt godzin w specjalnych starych dzieżach. Nie dodajemy mąk pszennych. Są tam tylko produkty naturalne jak , zboża łamane parzone, miód pszczeli naturalny.sól. Pieczywo nasze / specjalne / polecamy wszystkim, którzy znają i pamiętają smak chleba z minionych  lat. Dedykowany jest on szczególnie osobom dbającym o zdrowie, uprawiającym sport wyczynowy oraz ciężko pracującym. Charakteryzuje się ono długim okresem do spożycia. Przechowywane w  lnianej ściereczce przetrwa nawet dwa tygodnie.

 

 
Nasze produkty

Oprócz produktów tradycyjnych i firmowych, proponujemy torty- torciki – ciasta oraz całą garmażerię cukierniczą.

WYKONUJEMY TORTY WESELNE – URODZINOWE – NA IMIENINY – ROCZNICE – CHRZTY – KOMUNIE – INNE OKAZJE WEDŁUG ZAPOTRZEBOWANIA.

Smak i kształt pozwalamy wybrać naszym klientom.

Ponadto w ciągłej sprzedaży, w każdym naszym punkcie, oferujemy torty firmowe, owocowe, śmietanowe i kremowe. torty mini o masie 400 gr. Kupisz je bez zamówienia.

Galanterię cukierniczą drożdżową i ciastkarską. babki, babeczki, tarteletki, muffiny, domowe orzeszki, szyszki i wiele wiele innych.

Proponujemy największy wybór w mieście, ciast tradycyjnych z blach.

ODWIEDŹ NASZE SKLEPY A Z PEWNOŚCIĄ ZNAJDZIESZ COŚ DLA SIEBIE

ZAPRASZAMY